• Sigara bağımlılarının büyük çoğunluğu sigarayı bırakmak ister ya da bırakmayı düşünür. Eğer siz de bu kişilerden biriyseniz fakat bırakamayacağınızı düşünüyorsanız merak etmeyin, sigarayı bırakabilirsiniz. Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı Sizin İçin Var
  • MHRS (Kolay Randevu)

    Artık beklemeden muayene olmak için 182 e-raddevuyu tercih edebilirsiniz
  • Anne Sütü

    Günümüzde yeni doğan bebeklerin ilk altı ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmesi önerilmektedir. Anne sütü bebek için en sağlıklı olan besindir.
  • 1
  • 2
  • 3

Acil Hizmetleri

Hizmet Hastanesi Acil Servis Ünitesi, deneyimli ve dinamik kadrosu ile 7 gün 24 saat 2 pratisyen hekim ile kesintisiz hizmet vermektedir.


Mesai saatleri içerisinde mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de hastane içinde kendi birimlerinde icap nöbeti tutan anestezi, genel cerrahi, kadın doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye ve radyoloji uzmanları tarafından desteklenmektedir. Diğer icap nöbetçi hekimlerimiz acil servisten çağrı yapıldığı andan itibaren çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil servis ünitesinde, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri müşahede odalarında yapılmaktadır. Ayrıca girişim odaları ve diğer teknik donanımlı odalarda ilk müdahaleler ve tetkikler zaman kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde 24 saat boyunca radyoloji uzmanlarının desteği ile birlikte, bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi gibi görüntüleme olanakları ile tüm laboratuvar tetkikleri yapılabilmektedir.

Hastanemizin yoğun bakım ünitesi ve ameliyathanelerinin acil servisten kolay erişilebilir bir konumda olması, acil hastayı kolaylıkla tedavi etme olanağı sağlamaktadır.

Click here - fbetting view betfair bonus